wyszukiwanie zaawansowane
1 » Regulamin2

Regulamin

 Regulamin zakupów


Kupując przedmioty w naszym sklepie jednocześnie potwierdzają Państwo zapoznanie się z regulaminem i akceptują jego treść.

Warunkiem przystąpienia do realizacji zamówienia jest wpłata pełnej kwoty wraz z kosztami przesyłki, o ile nie wybrano przesyłki za pobraniem.

 
Towar wysyłamy firmą kurierską DPD, oraz Pocztą Polską.

 
Koszty wysyłki podane są w zakładce "Zasady Wysyłki"
Wszystkie podane ceny zawierają podatek   VAT.
 
Wysyłka zakupionych przedmiotów następuje w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub od otrzymania informacji  o wysyłce za pobraniem.
W sporadycznych przypadkach czas realizacji wysyłki może wydłużyć się do 48 godzin.

 
W przypadku gdy zamówiony towar okazał się wadliwy bądź posiada ukrytą wadę, przez co produkt nie jest pełnowartościowy, prosimy o natychmiastowy kontakt telefoniczny bądź mailowy, a my postaramy się o jak najszybszą wymianę produktu na pełnowartościowy lub zwrócimy pieniądze.
 
Zgodnie z przepisami prawa, w przypadku sprzedaży konsumenckiej, z zakupionego u nas towaru możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony czy naruszony (odnosi się to również do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń lub uszkodzeń opakowania produktu!).
W przypadku zwrotu lub wymiany, konieczny jest wcześniejszy kontakt mailowy, oraz odesłanie towaru na adres firmy, który jest podany wyżej.

W przypadku zwrotów nie przyjmujemy  przesyłek za pobraniem.
 
Jeśli zwrot nastąpi w wyżej podanym terminie gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar, wraz z poniesionymi kosztami dostarczenia towaru do klienta.  Zwrot kosztów nastąpi niezwłocznie za pomocą przelewu na rachunek Klienta. 
Koszt odesłania towaru do sprzedającego ponosi kupujący.  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.


(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

[DANE SPRZEDAJĄCEGO]
…………………………….
…………………………….
…………………………….

Ja……………………………….niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……….…………………………………………………………………………………………………………., numer oferty……………………………………… .
Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .Imię i nazwisko………………………………………………………….
Login Allegro……………………………………………………………..
Adres …..…………………….……..…………………………………….
Data………………………………………………………………………….
…….……………………………………………………………………
Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)
 
Firma zobowiązuje się do ochrony danych   osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych   osobowych".
 


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl